8 Ocak 2011 Cumartesi

Jerry Johnson G.Saray'da (mı?)

Haber tıpkı Saras'ın transferinde olduğu gibi Rytas'ın resmi sitesinden. Rochestie özelinde yaşadığı sorun sezon başından bu yana herkesin malumu olan G.Saray Cafe Crown'ın Jerry Johnson ile anlaştığını söylüyorlar. Muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde konuyla alakalı olarak bir açıklama gelecektir G.Saray cephesinden de. Johnson'ın daha önce ligimizde Mersin BŞB formasıyla boy gösterdiğini ve Ekim ayından Aralık ayına kadar olan süreci sakatlıklarla boğuşarak geçirdiğini de hatırlatarak şimdilik bir virgül atalım buraya.

6 Yorum Yapılmış:

matadorxx dedi ki...

bu adam galatasarayı bir üst kademeye taşıyabilirmi? çok şüpheli.. bence galatasaray gerçekten bu sene bir farklılık istiyorsa asıl hedef şampiyonluksa tutkunun yedeği olacak bir guard değil, yedeği tutku olacak bir guard ve elit bir uzun takviye etmesi lazım. yani biraz kesenin ağzını açacak..

ali dedi ki...

sakatsa neden alıyorlar

Zetanist dedi ki...

Rytas Top 16'ya kalmasına rağmen neden oyuncu giriş-çıkkışnda bu kdar hareketli anlayamıyorum doğrusu.Jerry Johnson takım için çok önemli değil diyelim,ya Saras?FB ne kadar daha yüksek hedefli bir takım da olsa daha yeni gelmişti,garip geliyor bu yüzden.

Gökhan dedi ki...

Mersin B.B. Koç Hakan Demir zamanında alinmisti fakat sakatlığı nedeniyle oynamamıştı.Sonraları Belçika liginde son olarakta rytastaydi.

maliano dedi ki...

Jasikevicius'un Rytas'ı Top 16'ya taşıdığı takdirde istediği kulübe gitme opsiyonu vardı. Yoksa Rytas değil kimse bu haldeki Saras'ı bırakmak istemez.

onur dedi ki...

Johnson yerine Can Akın'ı geri alıp Olin'den üzerine bir uzun takviyesi yapsalar çok daha sağlıklı olur bence...