14 Ocak 2011 Cuma

Kepez'de İdman Yok, Umursayan da Yok

Kepez Belediyesi'nde dayanma sınırını çoktan aşan oyuncuların en son idman boykotuna da başladıklarını yazmıştım hafta başında, bugün 5. gün ve hala idman yapmadı oyuncular. İşin garibi de ne biliyor musunuz? Bu durumu duyan hiçbir yönetici gidip de ne oluyor dememiş. İlgisizliğin bu derece arttığı bir ortamda Kepezli oyuncular neyin mücadelesini yapacaklar? İnsan altından kalkamayacağı işlere girişebilir bazen, hayat mücadelesinde bunlara yer vardır bir şey demiyorum. Ancak insan parasını ödeyemeyeceği, ödeyemediği zaman da umursamayacağı bir takımı neden kurar? İşte bunu kestiremiyorum. 1 hafta boyunca tek bir idman yapılmıyor ve kimsenin kılı dahi kıpırdamıyor. Ne güzel dünya be!

2 Yorum Yapılmış:

mert dedi ki...

çok sallamışsın be salsa .Arkadaşlar öyle bir şey yok oyuncular pazartesi günkü sabah idmanına çıkmadılar sadece ben kepezin altyapısında oynuyorum.çarşamba gün gürcüstanın sokhumu diye bir takımıyla hazırlık maçı yaptılar .Ayrıca başkan da oyuncularla konuştu paraları en kısa zamanda verilecek .

hooper dedi ki...

Kepezde idmana cikmama grevi butun hafta devam etti. Sadece sali aksami Gurcistandan gelen Misafirlerini yuzustu birakmamak acisindan oyuncularin iyi niyetinden dolayi bi istisna olarak kabul edilmelidir.

Haftanin geri kalan gunlerinde kesinlikle"organize " bir sekilde idman yapilmadi. Oyuncularin moralleri oldukca kotu ve ilgisizlikten sikayetci olduklari Kepez destekcileri tarafindan gozlendi.

Ve butun bunlara ragmen Kepez Istanbulda yenildigi Basaksehiri evinde farkli bi sekilde maglup etmeyi basardi.
Mactan sonra idmana cikmama protestolarina bir yenisini ekleyip, sahanin ortasina takim olarak oturdular takribi bir bes dakika kadar.
BU takimin cektiklerine ragmen bu oyuncularin gururlu bir sekilde direnisleri gercekten takdire sayan goruntuler cikardi izleyenlere.
Butun Kepez halkini ve taraftarlarini bu takimi desteklemeye cagiriyoruz!
Mac bitiminde taraftarlarin Yonetimi Islerini yapmaya davet etmeleri ise bu cocuklarin tamamen sahipsiz olmadiklarini gosterdi. Kendi adlarina tek olumlu gelisme en azindan taraftarlarinin orada ve kendilerini destekliyor olmalariydi!!!!