16 Ocak 2011 Pazar

Lynn Greer F.Bahçe Ülker'den Ayrıldı, A.J. Milano'ya Gidiyor

Transfer edildiğinde herkesin heyecan duyduğu, bana da Marques Green'den sonra sadece tek bir harfin değil, epey bir şeyin değişeceğini düşündüren Lynn Greer, 1,5 yıllık periyoda dönüp bakıldığında hiçbir şey bırakamadığı F.Bahçe Ülker'den dün resmen ayrıldı. Aslında bu ayrılığı sezon başında düşünmüştü sarı lacivertli kulüp ama bol sıfırlı kontratını karşılayabilecek benzer bir takım bulunamadığından Greer çok da yanaşmamıştı ayrılığa. Nasip devre arasınaymış. Greer'in yeni takımı Armani Jeans Milano. Bir ara Siena ile de anıldı ismi ama Benjamin Eze ile birlikte A.J. Milano saflarına katıldı Greer. Oradan gelecek resmi açıklama da hafta içinde gelir herhalde.

6 Yorum Yapılmış:

ali dedi ki...

fb lavro yuda gonderır ıkı ruhsuz adamdan bırı gıttı gerıye lavro kaldı

Gündüz Feneri dedi ki...

bence avrupa basketbolunun en akıllı guard'larından biri kendisi. alex'in oyun zekâsına ve soğukkanlılığına sahip bir insan ama nedense fener'e hiçbir şey veremedi. çok istekli ve motive de görünmedi hiçbir zaman. saras'ın gelişiyle onun gitmesi zaten kesinleşmişti ama yine de bir taraftar olarak bir nebze burukluk yok değil içimde.

bu arada may'i alıp eze'yi başka bir takıma kaptırmak da nasıl bir zihniyettir anlamadım. ben khimki bırakmadı diye alamadık zannetmiştim ama madem takımdan ayrılacaktı nasıl kaçırdık bu adamı?

Selami dedi ki...

@ Gündüz Feneri

8 yabancı oyuncu transfer etme hakkı tükendi maalesef,May alınacağına biraz daha beklenip Eze alınabilirdi tabii ki,bu konuda Öres-Spahija iklisi çuvalladı.

Bilge dedi ki...

artık çok net bir şekilde anlaşıldı ki, kas gücü az sadece zekasıyla oynayan oyuncular Türkiye'ye uygun değil. Green, Greer, Rako, Vişne hatta Rochestie ve Vujcic bile bu gruba girer. Umarım Fener aynı hatayı yapıp bir daha bu tarz bir adam almaz, uymuyor işte.

tlgylc dedi ki...

greer ın gitmesi isabetli oldu, may in ne yaptığını bilen varmı?? onun yerine gerçekten eze gerçekten vidmarın yerini fazlasıyla doldururdu am bakalım hedef final-four ise bir uzun lazım may yerine bana kalırsa =)

Adsız dedi ki...

Yeni moda May'e sallamak oldu. Arkadaş bu adam Euroleague'de 10 dk oynasın ve oynadığında sadece skor yapsın diye alındı. Zira Kaya rotasyona girince Vidmar'ın yokluğundan oluşan sertlik eksikliği bir nebze dolduruldu.

Greer'e gelince evlerden uzak olsun. İş ahlakı zayıf bir adamdı. Kariyeri hızla düşüşe geçecektir. 2-3 sene sonra Reno'ya transfer olur.