21 Ocak 2011 Cuma

Mutlu Son: Serkan Erdoğan Beşiktaş'ta

Beşiktaş bir süredir peşinde olduğu Serkan Erdoğan'da nihayet mutlu sona ulaştı. Oyuncuyla anlaşan ve transferin önündeki tek engeli oyuncunun kulübü olarak bırakan siyah beyazlılar, dün akşam o engeli de aşıp Serkan Erdoğan'ı kadrolarına kattılar. Serkan Erdoğan haberi Twitter hesabı üzerinden attığı 'Alicante gitmeme izin verdi. Son anda bir terslik olmazsa artık Beşiktaş'tayım. Bana ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum.' tweetiyle duyurdu. Chris Lofton'u da Serkan'a alternatif olarak stepnede tutan Beşiktaş Cola Turka, zaman zaman sıkıntı yaşadığı Türk oyuncu kadrosuna da derinlik kazandırmış oldu bu hamleyle. Yalnız Serkan Erdoğan'ın nasıl bir performans göstereceği konusu biraz soru işareti. Zira son Telekom macerası pek de iyi gitmemişti. Ama kesin olan bir şey var ki: Şu Beşiktaş Cola Turka kadrosunda etkisini gösterecektir, öyle veya böyle.

11 Yorum Yapılmış:

Tayfun Yurdagül dedi ki...

Valla oyuncular için Telekom performansının ilerisi için çok belirleyici olacağını düşünmüyorum.

basketçi dedi ki...

kesin katkı sağlayacaktır

Adsız dedi ki...

Lofton Serkan'dan şu an itibariyle 3 gömlek üstün oyuncudur...

turgay dedi ki...

herşey iyi hoş lofton iyi oyuncu kötü oyuncu buna girmek istemiyorum ama mevcut yabancı kontenjanı sorununu aşmak adına serkan erdoğan iyi transferdir. iverson 1,5 ay sonra geldiğinde kadrosunda tribüne gönderecek oyuncu bulunduracak kadar geniş bir takım yapısı yok beşiktaşta. yorum yaparken bunada dikkat etmek lazım.

Mustafa Demir dedi ki...

Beşiktaşlı basketbolseverler için pek de mutlu son değil.Yaşı geçmiş olması çok önemli değil ama oyun tarzı ve son 4-5 yıl performansına bakıldığında Serkan'ın takıma katkı verme olasılığı çok çok az.Bu transfer hangi akla hizmet yapılır anlamıyorum.Bize Newley veya O'nun tarzında bir oyuncu lazımdı oysa ki.

Affirmative Sir dedi ki...

Serkan-Bekir-Hüseyin..
BJK-Telekom maçlarınında geçen yıl hep kaybeden takımın 2-3-5'i..
sanırım bir yerde terslik var??

Bilge dedi ki...

Mrsiç'in yıllarca Fener'de yaptığını yapsa, yani az sürede 1-2 tane 3'lük soksa yine de BJK'ya çok maç kazandırır..Başka bir büyük takıma olsa şüpheli olurdu ama BJK'nın içinde bulunduğu duruma çok uygun bir transfer.

devrim umut dedi ki...

Ataman'dan bir gelecege yönelik hamle daha(!). Koc takim kimyasindan ödun vermiyor.

numberonebasket dedi ki...

hüseyin-serkan-bekir telekom daydı ama başında ercüment sunter vardı beşiktaşın başında şimdi ergin atama var her yiğidin yoğurt yiyişi başkadır.Bence çok akıllılıca tgransefer serkan ispanya da kendini buldu beşiktaş seyircisi ile de kendini bulacakır.

numberonebasket dedi ki...

hüseyin-serkan-bekir telekom daydı ama başında ercüment sunter vardı .Beşiktaş'ın başında şimdi Ergin Ataman var, her yiğidin yoğurt yiğişi başkadır.Bence çok akıllılıca yapılan transferler, Serkan ,ispanya da kendini buldu. Beşiktaş seyircisi ile de kendini bulacaktır.

basketsever dedi ki...

Serkan Erdoğanın resmi Guizaya benziyor. İnşallah oynadığı oyun da Guizaya benzemez.