20 Ocak 2011 Perşembe

Serkan Beşiktaş'la Anlaştı, Alicante'nin Kararını Bekliyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Cola Turka'da gündemdeki isimlerden Serkan Erdoğan Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamayla Beşiktaş ile her konuda anlaştığını duyurdu. Fakat bu transferin gerçekleşmesi için Alicante kulübünün de onayı gerekiyor. Onay çıkması halinde, ki Serkan bunun zor olabileceğini düşünüyor, pazar günü Telekom karşısında sahada olmak istediğini de yazdı Serkan. Top artık Alicante'de. Onlardan da gereken onay çıkarsa Serkan Erdoğan, yeniden TBL'e dönmüş olacak.

12 Yorum Yapılmış:

Özcan Yüksel dedi ki...

Bu hamlelerin bir çoğu sezon başında da yapılabilirdi ancak şu zamanda yapılmaları tam anlamıyla şişirme ve gelecek vaadetmeyen kısa vadeli hamleler olarak yapıldığını göstermektedir.

Toplama takım kuruldu resmen ne bir organizasyon ne bir sistem var en büyük avantaj şüphesiz Ergin Atamanın olması. Ancak bu sezona geçen seneden 3 oyuncuyla başlayan Beşiktaş önümüzdeki sezona kaç değişiklikle başlayacak işte bu sorunun cevabı kadro istikrarını gösterecektir.

Bu sene ligin 2. yarısı iş yaparlar ancak asla Fenerbahçe, Efes hatta Galatasaray Banvit ve Karşıyaka ayarına gelemezler.

Adsız dedi ki...

Hüseyin ve Serkan , seneye de Haluk Yıldırım alınmalı.

sinan dedi ki...

Serkan artık eski serkan değil. BJK ye yararlı olacağını düşünmüyorum.

onur dedi ki...

Bekir, Serkan (olursa), Chatman, İverson (dönerse)... Ergin Hoca sanırım molada şöyle diyecek "potayı gören sallasın abiler!"

Bilge dedi ki...

Serkan iyi oynarsa, Liko formda dönerse bence BJK, GS ve Banvit'i geçer, bir punduna getirip final oynama peşine düşer.

Batuhan dedi ki...

FB-GS ligde ve Avrupa'da iddalı, Iverson tutmadı, Demirören başkan BJK'yi altta bırakamaz.Medyada FB ile GS'nin olası başarıları ses getirir.Buna önlem olarak futboldakine benzer hareketler bunlar, günü kurtarma çabaları; tabi bence.Keşke direksiyon sezon başında Ergin Hoca'ya teslim edilip planlı hareketler yapılsaydı, diye düşünmekten alıkoyamıyor insan kendini.

basketçi dedi ki...

serkan transferi burdaki yorumların aksine çok fayda getirecek bir hamle olarak görüyorum ama
alicante eğer bu transfere izin verirse küme düşme yolunda teslim bayrağını çekmiş olacaktır
ispanyadan serkana vize çıkarmı tam olarak çıkacağından emin değilim..

devrim umut dedi ki...

Ergin Ataman ile planli yapilanmanin bir arada anilmasi da ayri bir baslik konusu. Son 3 yildir kimse izlemedi bu adamin calistirdigi takimlari?

Batuhan dedi ki...

@devrim umut : Sezon başı trasferlerini yapması açısından söyledim, sonuçta kendi kurduğu takımla sezona başlaması daha iyi olurdu.Ergin Ataman bir şekilde bütçesine göre belli bir düzeyde basketbol oynayacak takımlar kurabiliyor.Geçmişte BJK için yaptıkları yadsınmaz, gene katkı sağlayacağı kesin.Iverson için verilecek paraların daha farklı kullanmasını sağlayabilirdi.

selcuk dedi ki...

Takimin yas ortalamasi 34 oldu herhalde aticak adam doldu ama tutucak ve savasicak azaldi likolitof,cevher tabi oynarlarsa artik mustafa ve ismail den baska kalmadi yani besiktasta bisey degismemis olucak attigi gun kazanicak

Ömer dedi ki...

Burası bir futbol blogu değil ama sormak istedim Batuhan futboldakine benzer günü kurtarma çabaları diye kastettiğin Simao, Almeida ve Fernandes mi? Ve bunu yazarken ciddi miydin?

Bir süredir dikkatle gözlemliyorum. Konu ne zaman Beşiktaş olsa, yorumlar genelde negatif oluyor. Kimi alsak işe yaramaz oluyor, ne zaman haber yapılsa yönetim odaklı konuşuluyor, şimdi bunlara Ataman eleştirileri başladı. Başlarda kızıyordum ama artık gülmeye başladım. Böyle devam edin beyler...

Batuhan dedi ki...

@Ömer
Futbol blogu değil, ama son yıllarda basketbolda sence Beşiktaş'ta birşeyler tuhaf gitmiyor mu?Giden gelen trafiği fazla, her sene yeniden takım kuruluyor.Avrupa'da final 8 sonraki sene bişey yok.Şahsen basketbol rekabetinde BJK'nin etkin bir şekilde olmasını isterim, çünkü bu rekabet basketbol kalitesini arttırır, basketbol keyfimizi arttırır.FB GS BJK olmadan kim gelirse gelsin basketbol hakettiği ilgiyi görmez, hatta TS'nin gelmesi bile bence süper bişey.Ergin Ataman ilk geldiğinde bir hamle oldu devamı gelmedi.Paralar ödenmez, yabancılar gelir gider.Bu sene Iverson'ı getir olmadı koçu gönder, sonra Serkan transferi için uğraş getir.FB GS iyi diye Iverson'a para bulunuyorsa, sezon başı neden adam gibi takım kurulmaz ki.İstenince maddi destek bulunuyor.Ben Ergin Ataman, Serkan işe yaramaz demedim, sezon başı bu işler olması lazım.Sonra gidişata göre eksiklerine nokta transfer yaparsın, ama Beşiktaş herşeyi sezon ortasında silbaştan yaptı.Ataman eğer maddi sorunlarla uğraşmazsa iyi işler yapabilir, çünkü kendini herkese yeniden ispatlamak için çok çaba harcayacaktır.