25 Ocak 2011 Salı

Serkan Erdoğan: Kariyerimde İlk Kez Kulüp Takımında Oynayacağım

Beşiktaş Cola Turka'nın 1.5 yıllık sözleşme imzaladığı Serkan Erdoğan, kulübün resmi sitesine verdiği demeçte 'Çok büyük bir kulübe geldim. Şimdiye kadar hep müessese takımlarında oynamıştım. Kariyerimde ilk kez Beşiktaş gibi bir kulüpte ve camiada oynayacağım. Oldukça da heyecanlıyım. Bir an önce takımla birlikte antrenmanlara başlayıp hafta sonu oynanacak Banvit maçında forma giymek istiyorum. Umarım, Beşiktaş formasıyla büyük başarılara imza atarım' dedi.

13 Yorum Yapılmış:

Fanatik Basket dedi ki...

bu ayrıntıya hiç dikkat etmemiştim harbiden :)

tuborg, tofaş, ülker, efes, telekom oynadığı tüm takımlar müesssese kulübü..

kariyeri boyunca çok para kazanmış olabilir ama arkasında taraftar desteğiyle oynamanın zevkini almadan bırakmamalıydı zaten basketbolu..

naumoski dedi ki...

gerçi kendisi fenerlidir ama neyse...

lazfatih61 dedi ki...

hayret ettim sana serkan, tamam beşiktaşlı olabilirsin ama ülker efeste tau'da oynadın..bunlar suan oynayacağın kulupten 10 kat daha büyük kulupler.geçmişini unutma serkan

Fanatik Basket dedi ki...

@lazfatih
efes, ülker kulüp takımı değildir müessese takımıdır. kulüp takımı galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş, karşıyaka gibi takımlardır.

efes, ülker vs. maddi açıdan büyük kulüpler olabilir ama hiçbir zaman kulüp takımı kadar taraftarları olamaz. 15-20 kişiye oynamak var, 3000-5000 kişiye oynamak var. serkan'ın söylemek istediği gayet açık bence..

Sinan Doğan dedi ki...

Efes ve Ülker nasıl Beşiktaş'tan büyük kulüp oluyorlar anlamadım hemde 10 kat...

Bilge dedi ki...

Serkan oldukça önemli bir kariyeri fazla göz önünde olmadan doldurdu. Ülker'de Tau'da süper oynadı fazla bilinmedi, Efes'te Telekom'da kötü oynadı yine kamuoyunun dikkatini çekmedi..Sanırım bunu kastediyor belki de.
Bu transferle BJK yarı final yolundaki rakipleri GS ve Banvit'e hücum gücü olarak önemli avantaj sağladı. Şu an "güç sıralaması" yapılsa BJK 3.sırayı alır bence.

Anil dedi ki...

Serkan'ın oynadığı bir kulüp daha var burada listelenmeyen... Eskilerde kaldı tabi, ancak umarım kendisi unutmamıştır.

lazfatih61 dedi ki...

beşiktaş futbol kulubu olarak cok büyük bir kuluptur fakat basketbol subesi olarak değerlendirecek olursak serkan için sıradan bir kulup.beşiktaş büyük maçlar haricinde 100-200 kişiye oynuyor, mersin maçını izleyenler bilir..suan bir çok anadoludaki basketbol takımları taraftarı beşiktastan ortalama olarak daha çok maça geliyor..

Fanatik Basket dedi ki...

@anıl
altyapısından yetiştiği ted kolejliler olmasın :) 94-95'te 1 sezon a takımında da oynamıştı sanırım..

Fanatik Basket dedi ki...

@lazfatih61
mevzu hangisinin daha büyük takımı olduğu değil ki.. serkan beşiktaş efes'ten ülker'den daha büyük takımda oynıcam dememiş zaten, ilk defa bir kulüp takımında oynıcam demiş..

anadolu takımları dolu tribünlere oynayabilir ama serkan'ın oynadığı efes pilsen, ülker gibi takımlar anadolu takımı değil, maçlarını kaç kişiye oynadıklarını da herkes biliyor..

orkun dedi ki...

Birader, adam "şimdiye kadar hep müessese takımlarında oynamıştım, ilk defa kulüp takımında oynayacağım" diyor, "şimdiye kadarkiler yaramazdı, ilk defa doğru düzgün takımda oynayacağım" dememiş ki, bunu bile nasıl tartışma konusu yapabiliyoruz?

orkun dedi ki...

Bu arada, gerçekten geldi mi diye merak eden varsa etmesin, bu sabah otelin lobisinde elinde ayakkabılar etrafa bakınırken gördüm kendisini :)

intuition dedi ki...

Kendisi stadyumda kombine alacak kadar Fenerbahçeli bir oyuncudur. Tanjevic yüzünden bize katılamamıştır çok istemesine rağmen. Umarım Beşiktaş'ta başarılı olur. Zira en iyi guardlardan biridir bu ülkenin yetiştirdiği. Olursa zaten seneye Aydın Örs gerekirse katar kadroya :)