11 Ocak 2011 Salı

Yiğitsoy: Taraftarımıza Teşekkür Ediyorum

Hafta sonunda İstanbul deplasmanında G.Saray Cafe Crown'u 70-63 mağlup ederek önemli bir galibiyet elde eden ve rakibini de liderlikten indiren Olin Edirne'de Genel Menajer Serdar Yiğitsoy'un maç ile ilgili görüşleri şu şekilde:

'Hafta sonu İstanbul’da oynadığımız G.Saray Cafe Crown maçı öncesi ve sırasında, İstanbul’da bulunduğumuz sürece Olin Edirne kafilesine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı güzide spor kulübümüz Galatasaray’ın yönetim kurulu üyesi ve basketbol şube sorumlusu sayın Hakan Üstünberk’e teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç sayıyorum. Sayın Üstünberk’in tarafımıza gösterdiği bu yakın ilginin spor kulüpleri ve özellikle de basketbol kulüpleri arasında giderek daha zenginleşmesini ve örnek olmasını diliyoruz.

Öte yandan, Beko Basketbol Ligi’ne yükseldiğimiz bu ilk yılımızda aldığımız başarılı sonuçlarda önemli bir paya sahip bulunan taraftarlarımıza Galatasaray Cafe Crown deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayarak desteklemelerini de takdire şayan buluyorum. Tamamen kendi olanaklarıyla Edirne’den İstanbul’a gidip, Abdi İpekçi’de basketbol takımımızı desteklemeleri, desteklemekle de kalmayarak tribünlerdeki duruşlarıyla ve maç boyunca ortaya koydukları tavırlarıyla sadece bizim değil tüm basketbol çevrelerinin de takdirlerini toplamışlardır.

Olin Edirne’nin vizyonuna birebir uyan bu taraftar topluluğumuzun basketbol dünyasına örnek teşkil edeceklerine inanıyorum. Abdi İpekçi’yi yeşil-sarı renklere büründüren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederken tüm taraftarlarımızı Mimar Sinan Arena’da da yeşil-sarı Olin Edirne renkleriyle yer almaya davet ediyorum.'

2 Yorum Yapılmış:

Mental dedi ki...

Serdar Bey
Bizde size teşekkür diyoruz..
Sayenizde basketbol ligi Edirne'yi tanıdı oranın insanının ne denli güzel insanlar olduğunu , şehrin tarihimizde ne denli önemli olduğunu, ciğerinin , peynirinin , köftesinin lezzetini badem ezmesini kavala kurabiyesini ve daha birçok güzelliğin tanıtılmasını sağladınız..
İyi ki varsınız size ve Sayın Murat Erbaş'a sevgilerimi sunuyorum..

ramunas dedi ki...

ben de galatasaray taraftarı bir basketbolsever olarak;
lige kattıkları için olin edirne'ye ve edirne halkına teşekkür ediyorum.