1 Şubat 2011 Salı

Aclan Kavasoğlu: Reno Galibiyetiyle Kendimize Geldik

Pazar günü Oyak Renault karşısında son 6 dakikada yakaladığı seriyle galibiyete uzanan ve elde ettiği bu önemli galibiyetle nefeslenme imkanı bulan Bornova Belediyesi'nde koç Aclan Kavasoğlu'nun maç sonu görüşleri şu şekilde:

'Yaşadığımız beklenmedik sakatlıklar ve formsuzluklar yenilgilerimize zemin hazırladı. Aldığımız yenilgiler de takımda güven ve moral kaybına yol açtı. Oyak Renault galibiyeti ile kendimize geldik. Şimdi, lige verilecek olan arayı iyi değerlendirerek ileriki maçlarımızdan galibiyetlerle ayrılmak istiyoruz.'

4 Yorum Yapılmış:

Emre dedi ki...

Bence Bornova kendine falan gelmedi. Reno'yu ancak Ümit'in üst üste salladığı 2 üçlükle zar zor yenebiliyorsan işin zor demektir. Allahtan Mersin'in başında Ercü var yoksa Bornova gümlerdi.

lazfatih61 dedi ki...

ümit sonkol'a dua edin..

Özcan Yüksel dedi ki...

Smith sakatlıktan yeni döndü, Roll henüz dönmedi Nagys takımdan ayrıldı Franchis gönderilip yerine Ffrend geldi ayrıca NBA'den bir Amerikalı daha geldi ve takıma uyum sağlamadı henüz..

Hal böyle olunca hızlı tempoyla basket oynayan takımın dengesi şaştı. Geçen sene playoff yapan kadrodan daha kaliteli kadro kağıt üstünde ancak sakatlıklar bel büktü... Aclan hoca başta olduğu sürece Bornova seyir zevki yüksek maçlar izletir bu ara ilaç gibi gelecek

amigobornova dedi ki...

Gerçekten hocanın dediği gibi kendimize geldik.
Yeni oyuncular takıma adapte olup, formları da yerine geldi mi, süper oluruz.