1 Şubat 2011 Salı

Ahmet Çakı: Efes Pilsen Tecrübesiyle Kazandı

Sinan Erdem'de aldığı Efes Pilsen mağlubiyetiyle bu sezon son dakikalarda kaybettiği maçlara bir yenisini daha ekleyen Erdemir'de koç Ahmet Çakı'nın maç sonu demeci şu şekilde:

'İyi mücadele ettiğimiz karşılaşmada rakibimiz, son iki buçuk dakikada tecrübesini ortaya koyarak maçı kazandı. Karşılaşmanın ilk periyodunu iyi mücadele ederek önde tamamladık. İkinci periyotta ise yediğimiz 30 sayıyla maçın kontrolünü kapatırdık. Bu periyotta yediğimiz 30 sayı sonucu ikinci yarıya da 9 sayı geriden girmenin dezavantajını yaşadık. Yine de 3 ve 4. periyotlarda oyuncularımız yakaladıkları performansla güzel oyun ortaya koydular. Ancak iyi mücadele ettiğimiz karşılaşmada rakibimiz, son iki buçuk dakikada tecrübesini ortaya koyarak maçı kazandı. Bu dakikalarda oyuncularımız ise sayı bulmakta zorlandı. Yenilmemize rağmen sporcularımızın ortaya koyduğu mücadeleden memnunum. All Star nedeniyle oluşan arayı daha iyi değerlendirerek, 19 Şubat'ta sahamızda oynayacağımız Mersin Büyükşehir Belediyesi maçını kazanmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.'

1 Yorum Var:

Sarıkaya dedi ki...

Valla şu basketbola yatırım konusunda, bi' Erdemir'i bi' de Oyak Renault'u hiç anlamam!:-(( Ne akarlar, ne kokarlar!:-(( Yapın şöyle adam gibi bir yatırım, neyiniz eksik?