13 Şubat 2011 Pazar

Banvit'ten 2011 Takvimi

Geçen yıl 'Kızlar Banvit'le Okula' konseptiyle gerçekleştirilen takvim çalışmasını, 2011'de de gerçekleştirmiş Banvit. Bu yılki konsept 'Akıllı Çocuk Sofrası'. Yeterli ve dengeli beslenmeye dikkat çeken çalışmada oyuncuların kimi dişini fırçalıyor, kimi mutfağa giriyor, kimi ip atlıyor, kimi de pijamalarını giyip yatağa girmeye hazırlanıyor. Banvit'in saha içinde olduğu kadar saha dışındaki faaliyetlerini de takdir ediyoruz sürekli. Güzel işler yapan güzel bir organizasyon haline geldiler. Keyifle takipteyiz..

Yukarıdaki fotoğrafta takvim yapraklarında yer alan fotoğrafların küçük hallerini bulabilirsiniz. Resme tıklayıp göz gezdirebilirsiniz.

5 Yorum Yapılmış:

Volga Can Özben dedi ki...

Çok hoş olmuş bence. Türk basketbolu böyle organizasyonlar sayesinde daha keyifli hale geliyor :)

basketsever dedi ki...

Güzel düşünce ama bu tip takvimler ülkemizde pek tutmaz. Yurdum insanı manzaralı takvimleri daha çok seviyor. Boğaz köprüsü, Selimiye Cami, Kız kulesi, Sümela manastırı, Uzun göl manzarası, Aspendos gibi resimlerden oluşan bir takvim hazırlasalar daha çok ilgi görürdü.

jbck dedi ki...

Salsa bu güzel de daha bir alttaki postta "FBli kızlar" şeklinde devam eden yorum seviye olarak nerede olduğumuzu gösteriyor. Daha fazla kız okula gitsin, bizim karşılaştığımız erkek egemen dile ve nesile dengeyi getirsin.

lazfatih61 dedi ki...

banvitin türk basketbolundaki yeri ayrıdır...

Eralp Onat dedi ki...

Kesinlikle mükkemmel bir çalışma,emeği geçen herkesi kutlamak gerek.