12 Şubat 2011 Cumartesi

D.Hakyemez: Kupada Son 4'e Kalmak Önemli Başarı

Türkiye Kupası'nda final biletini son çeyrekte yaptığı hatalarla Beşiktaş Cola Turka'ya kaptıran Medical Park Trabzonspor'da genel direktör Doğan Hakyemez'den genel bir değerlendirme geldi. Hakyemez'in açıklamaları şöyle:

'Spor Toto Türkiye Kupası 8'li finallerinde takım olarak çok iyi mücadele verdik. Aliağa Petkim'i devirerek yarı finale yükseldikten sonra, Beşiktaş Cola Turka karşılaşlmasında finale kalmayı son anda kaçırdık. Takımımız giderek yükselen bir grafik çiziyor. İlk defa mücadele ettiğimiz Türkiye Kupası'nda son 4 içerisinde yer almak Trabzon basketbolu açısından çok önemli. Beşiktaş Cola Turka maçının ardından binlerce seyirci tarafından ayakta alkışlandık, bizi gururlandırdı. Artık lige döndük, ligdeki hedefimiz daha önce de çokça söylediğim gibi Play-Off'a kalmak. Bu bağlamda önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız Oyak Renault maçı çok büyük önem taşıyor. Takımımız, taraftarımızın da desteğiyle bu maçtan istediği sonucu alarak ayrılacağına inancım tam.'

5 Yorum Yapılmış:

basketsever dedi ki...

Aliağayı yenmek mi önemli başarı? Sekiz takım içinde zaten yenebileceğiniz tek takımla eşleştiniz onu da zar zor yendiniz.

Utku61 dedi ki...

he ya hee ne dersin

Cakarta35 dedi ki...

FİNAL OYNAYACAKTINIZ .tabii rüyanızda

Utku61 dedi ki...

La heee

bigben dedi ki...

Kendileri başaramayınca, yolunda gidene taş atanlar, onu küçümseyenler toplumda azımsanamaz sayıda. Bazıları da salsa'da. Trabzon kazandığında tebrik etmek akıllarının ucundan geçmez; gelin görün ki ellerinde taş pusuda beklerler. İşiniz gücünüz mü yok dostlar. Trabzon'un başarısız olmasını kollayıp kendinizi tatmin etmek nasıl bir psikoloji Allah aşkına? Hele ki salsa'daki yorumlarda Trabzonsporlu bir-iki kişi varız, biz de rakiplerimize karşı saygılıyız. Sizden de farkımız bu. Yolunuz açık olsun... İnşallah sizler daha büyük başarılar elde edersiniz; bunu kıskanarak değil alkışlarla karşılarız.