7 Şubat 2011 Pazartesi

G.Saray'ın Kayseri Kafilesinde Evren ve Melih Yok

Çarşamba günü başlayacak olan Spor Toto Türkiye Kupası 8'li finalinde Perşembe günü Olin Edirne ile son 4'e kalma mücadelesine çıkacak olan G.Saray Cafe Crown'un Kayseri kafilesinde sakatlıkları bulunan Evren Büker ve Mellih Mahmutoğlu yer almıyor. 2 numaradaki 2 alternatifini İstanbul'da bırakan sarı kırmızılılarda genç Göksenin'e büyük iş düşecek gibi. Hem zaten Seibutis'e tutma görevini de ona bırakacaktır Mahmuti, tıpkı Abdi İpekçi'de oynanan lig maçında olduğu gibi.

9 Yorum Yapılmış:

Mental dedi ki...

Genç Göksenin bence Seibutis'i çok rahat tutacaktır.. Çünkü Federasyon hakemler aracılığı ile Olin'in ipini çekmiş gibi görünüyor..Artık Göksenin tarafından 3 faule 1 faul belki çalarlar.. Hem Olin Edirne kimki ?! Daha düne kadar 2. lig takımı son sekize kaldılar onlar için yeterli ama Cimbom öylemi milyonlarca taraftarı var TV yayıncsını üzmemek lazım.. Ele Olin'i gitsin.. Cimbombom sen bizim herşeyimizsin..

Tayfun Yurdagül dedi ki...

@Mental Henüz oynanmamış bir maç için talihsiz bir yorum...

ako dedi ki...

@mental
son senelerde finali hangi takımlar oynuyor bi bak istersen.

HotSauce21 dedi ki...

@Mental

Takımınız,koçunuz,seyircinizle birlikte salon atmosferiniz o kadar sempatikken neden böyle antipatik olma ihtiyacınız var anlamıyorum.

Galip dedi ki...

Bence herşey apaçık ortada taraflı tarafsız herkes OLİN EDİRNE'nin federasyon görevlileri tarafından hakkının yenildiğinin farkında...Federasyonun yetkilillerinin ve diğerlerinin farkında olmadığı birşey var oda ... OLİN EDİRNE'de Oyuncu - Yönetim ve Taraftarların oluşturduğu TEK YUMRUK

Sinan Doğan dedi ki...

Edirne'li arkadaşlar yazdıkları ile Galatasaray'ı korunuyor pozisyonuna düşürmüş ki bu ligde yıllardır hakkı yenen bir takıma bunu söylemeleri komik oluyor. Bu ligde yıllarca müessese takımlarına karşı ezilen ve hakkı yenen bir takımdır Galatasaray. Ayrıca 17 yıldır Türkiye Kupası, 21 yıldır Lig Şampiyonu olamayan bir takımdan bahsediyoruz. Edirne takımına haksızlıklar yapılmış olabilir ama bunu Galatasaray maçı üzerinden gündeme getirmenin doğru olmayacağı kanaatindeyim. Maça gelince iki renkli takımın mücadelesi olacak favori tabii ki Galatasaray ama Edirne'nin kazanmasıda çok büyük süpriz olmaz. İki takımada başarılar...

Mental dedi ki...

Arkadaşlar ben Edirne'li değilim..))
Ben sadece gördüğünü ve düşündüğünü yazan bir basketseverim..
ne Edirne'de yaşadım ne de Trakyalıyım...
bir türlü öğrenemediniz gitti:))
Aynı mantıktan gidersek yukarıda yazanların hepside Galatasaraylımı oluyor?!
Umarım maçla ilgili yanılırım ama seyredip göreceğiz..

sinan dedi ki...

@Mental
hangi takımlı olduğunu bilmiyoruz ama GS yi sevmediğin çok açık.
Olin edirne, GS nin sahasında çıkıp Gs yi yenmedi mi orada yabancı hakemler mi vardı?
Bir tek TT maçında bir kaç hakem hatası olmuş diye çıkıp Olin Edirne teknik koçu gibi yaygara koparmanın ne yararı var. Seibutis kaç kere ligde haftanın mvp si oldu demekki hakemler oldukça objektif maç yönetiyorlarmış.
Ama ben Olin edirne'nin korkusunu biliyorum GS ye elenem korkusu tek korku bu yoksa maç yaklaşırken çıkıp bu kadar hakem feryadı yapmazsınız futbol takımları gibi.
GS, Olin'i faul yapmadanda hakem yardımı olmadanda yenebilir merak etme sen.

pinarfiliz dedi ki...

@ Mental

federasyondan kayırılma varsa eğer bize istemediğimiz hakemi8engin kenerman) niye banvit maçından sonra hep bizim maçlara veriyorlar peki? birde öyle düşün derim.ayrıca komik duruma da düşürme kendini.