23 Şubat 2011 Çarşamba

Hakan Demir: Geri Dönüşümüze Süre Yetmedi

Slovenya deplasmanında aldığı mağlubiyetle son hafta öncesinde liderlik şansını iki rakibinin eline bırakan Pınar Karşıyaka'da koç Hakan Demir ve Osiris Eldridge'in maç sonu görüşleri şu şekilde:

'Öncelikle Krka Novo Mesto'yu tebrik ediyorum. İlk yarıda karaktersiz bir oyun sergiledik. Açıkçası hafta sonu Efes Pilsen ile oynadığımız zorlu maçın yorgunluğunu hâla hissettiğimizi söyleyebilirim. İkinci yarı kendi oyunumuzu oyunumuzu, yani sert defansı ve agresif hücumu oynamaya başladık. Maalesef fark kapamak için çok büyüktü. Buna rağmen gruptaki son maçlar öncesinde yine de şansımızı koruduk.'

Osiris Eldridge: 'Krka Novo Mesto ilk yarı bizden çok daha iyiydi. İkinci devrede savaşarak geri dönmeyi denedik fakat çok geç oldu. Süre yetmedi. Krka iyi oynadı ve galibiyete ulaştı.' (Açıklamalar KSKBasket'ten)

Ayrıca koç Hakan Demir, Twitter hesabından 'Slovenya'daki maçta gözlemci Hırvat..Makedon ve Hırvat hakemler..Türkiye'de çalışıp, rakibe KSK raporu ve DVD'si gönderen Hırvatlar!!Ayıp..' şeklinde bir tweet attı.

3 Yorum Yapılmış:

exclusivefor80 dedi ki...

hiç önemli deil hocamıza ve takımımız destegi hakediyor ve bizde hep onlarlayız..rusya turları patlama yapacak bir sürpriz olmaz ise.:)))çarşı rusya da..vay vay vay...cok renkli bir deplasman olacak gibi..

onurksk dedi ki...

dvd yi atan kim acaba?
yoksa perasovic mi...

engin Karsiyakali dedi ki...

walla yakında, olcak herşeyi perasoviçe bağlıyacaz :)
tamam adam çok kötü bir sezon geçiriyor diye herşeyden onu sorumlu tutmak ne kadar doğru bilemiyorum !!!
ayrıca fb ülker antrenörüde hırvat !!!!
ayrıca adamı arayıp sizin maçın dvd gönderirmisin dese aynı milletten meslektaşı göndermesinde ne war? bir turk antrenör gönderse anlarım o kabul edilemez....ayrıca o kadar bilgisi wardı maden neden kendi kullanmadıda yenildi kskya?
murat didin ülkersporda çalısırken
antreman salonuna büyük harflerle '' BAHANE YOK '' diye yazdırmıştı haklıymış...

KSK bence şuana kadar bütçe ve beklenti karşılığında en iyi takımı hakan hoca bence son iki yılın en iyi antrenörü basketbol liginin ama bazi demeçleri bence onun saygınlığına yakışmıyor ...

bunlar tamamen benim düşüncelerim !!!