17 Şubat 2011 Perşembe

Kepez Herşeye Rağmen Savaşmaya Devam Ediyor

Birinci lige yükselme mücadelesi veren Kepez Belediyesi'nde sezon başından bu yana yaşanan sorunlar artık herkesin malumu. Emeklerinin karşılığını alamayan, idmanlarda 5'e 5'i oynayabilmek için yeterli sayıya ulaşamayan, Ogün Sevinç'i Reno'ya kaptıran ve tüm bunlar yetmezmiş gibi takım yöneticileri tarafından da muhattap alınmayan Kepezli oyuncular ve koç Aziz Bekir, tüm zorluklara karşı tek yürek olarak savaşlarını sürdürüyorlar. Geçtiğimiz hafta sonunda evlerinde 1.lig için önemli adaylardan biri olarak gösterilen Hacettepe'yi de mağlup ederek 17. hafta sonunda 13. galibiyetine ulaştılar. Tüm zorluklara rağmen yollarında yürümeye devam ediyorlar. Şimdiden onlara sezonun takımı diyebilirim ben kendi adıma. Oyuncuların mücadelesi kadar onları birarada tutmayı başaran koç Aziz Bekir'e kesinlikle ayrı bir parantez açmak gerekir. Fakat birileri bu takımın gurur savaşını görsün artık ve üzerine düşeni yapsın, lütfen.

4 Yorum Yapılmış:

lazfatih61 dedi ki...

kepezliler nasıl bu takıma sahip çıkmaz, nerdesiniz eyy kepezde zengin olan turizmciler

Eralp Onat dedi ki...

Kepezlilerin bunların farkında olduklarını bile zannetmiyorum.Takımın bu özverisinden mücadelesinden dolayı kutluyorum helal olsun...

Volga Can Özben dedi ki...

bu hafta itü ile maçları var. İstanbul'da olan arkadaşları maça davet ediyorum. Güzel basketbola, ısrarl mücadeleye destek vermek lazım.

Legend dedi ki...

gitmeyi düşünüyorum ben..
çok güzell bir maç olacağına inanıyorum, onurlu mücadeleden dolayı kepezi tekrar tebrik etmek isterim..