5 Şubat 2011 Cumartesi

Lafayette Sağlık Kontrolünden Geçemedi, Transfer Yattı

Beşiktaş Cola Turka'nın yeni transferi Oliver Lafayette'nin dün ve bugün Maslak Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen detaylı sağlık kontrollerinde oyuncunun kardiolojik açıdan spor yapması sakıncalı bulunmuş. Kalp ritmiyle alakalı bir sorun olduğu söyleniyor. Bu gelişme üzerine siyah beyazlılar doğal olarak bu transferden vazgeçtiler. Yabancı transferini kupaya yetiştirme niyetindeydiler, kötü oldu bu gelişme onlar adına. Konu hakkında Basın Sözcüsü Mete Düren'in resmi siteye yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

'Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'a transferi planan Oliver Lafayette'nin dün ve bugün Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yapılan geniş kapsamlı tetkiklerinde kardiolojik açıdan ağır spor yapmasının sakıncalı olduğu belirlenmiş ve gerekli ileri tedavisi için kendisine önerilerde bulunulmuştur.

Bu nedenle Oliver Lafyette'nin Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'a transferinden vazgeçilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.'

7 Yorum Yapılmış:

selda dedi ki...

iverson dan tecrubelenen BJK adami a-z ye incelemisler anlasılan

strwind dedi ki...

Haydaa kaç senedir farkedilmemiş mi adam yıllardır oynuyor.Beşiktaşın bu yılki şanssızlıkları artık sinir bozucu bi hal almaya başladı.Lafayette e de üzüldüm şimdi ya.

Zetanist dedi ki...

sanırım marcelus kemp ile anlaşılmış.

fuat dedi ki...

şimdi hariçten gazel okuyoruz tabi ama ben birşeyi anlamadım. bu lafayette point guard olarak geldi diye açıklandı. zira sg pozisyonuna serkan erdoğan alınmıştı. adamda arıza çıkınca marcelus kemp'e dönüldü. bu kemp tipik bir 2 numara değil mi? madem tipik bir 2 alacaktın, chris lofton'dan niye vazgeçtin? koçun tercihi ama sormadan edemiyor insan.

Ömer dedi ki...

Kemp ile anlasilmis, Ergin hoca twitter'dan duyurdu.

ali dedi ki...

evet kemp gelmıs

Cakarta35 dedi ki...

evet bu arkadaş iyidi ama ufaak bi sorun vardı böle oldu sağlık olsun nasip değilmiş