7 Şubat 2011 Pazartesi

Ö.Kılıç: Doğru İnsanlarla Çalışmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz

Bende bu aralar inanılmaz bir yoğunluk hakim, hem şirket yoğun hem de ev taşıyoruz. Siteye ayırdığım vakit biraz azaldı. Bu periyotta sağolsun Çağlar, ki kendisi sitenin ben kadar sahibidir, yokluğumuzu hissettirmiyor sizlere. Ancak gözden kaçırdığımız bir haber olmuş, geçmişi tararken bana göre değinilmesi mutlak bir haberi atlamışız beraberce. O da Türk Milli Takımı Başantrenörlüğü görevine getirilen Orhun Ene hakkında, Banvit başkanı Özkan Kılıç'ın yaptığı şu açıklama:

'Doğru insanlarla çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz. A Milli Basketbol Takımımız’da gerçekleştirilen yeni yapılanmada Orhun Ene’nin başantrenörlüğe getirilmesi, bizim de geçmiş dönemde A Takımımız’ı Orhun Ene’ye emanet etmemizin ne kadar doğru bir hamle olduğunu tescillemiş oldu. Bu konuda büyük gurur yaşıyoruz. Orhun Ene bundan sonra hem Banvit A Takımı’nı, hem de A Milli Takımı çalıştıracak. Dolayısıyla bu iki görevle birlikte daha çok iş ve sorumluluk almış olacak. Ancak Orhun’un bu görevleri layıkıyla ve başarıyla yürüteceğine olan inancımız tam. Önümüzdeki dönemde A Milli Takımımızın daha büyük başarılara ulaşması için elinden geleni yapacaktır. Biz de Orhun Ene ile daha uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz.'

Aslında açıklamalada farklı veya marjinal bir taraf yok ama ilk cümle çok önemli bence. Özkan başkanın altını ısrarla çizdiği nokta da o. Doğru insanlarla çalışmak. Orhun Ene bu camianın doğru insanlarından birisi ve onu bu yeni görevinde yıpratmak isteyenler olacak bolca. Onlara karşı, insanları biraz daha bilgilendirmek için 'Doğru insan' tanımlamasının altını bir kez de ben çizmek istedim naçizane. Yolun açık olsun koç.

1 Yorum Var:

Rumeras dedi ki...

Büyüksün başkanım !