19 Şubat 2011 Cumartesi

Orhun Ene'ye 2 Maç Men

Kayseri'de oynanan F.Bahçe Ülker - Banvit maçının son topunda yaşanan karmaşanın ardından son topa ilişkin itirazlarını çok şiddetli şekilde gösteren ve hakemlerle münakaşaya giren koç Orhun Ene'nin cezası açıklandı. Detaylı açıklamada 'Orhun Ene’nin sahaya girerek müsabakanın yardımcı hakeminin üzerine yürüdüğü, temasta bulunduğu (sarsarak çektiği) ve akabinde kendisine yüksek sesle bağırarak uygunsuz sözler söylediği, ancak olayların müsabakanın bitiş kornasından sonra olması nedeniyle kendisine ceza verilmediği tüm dosya muhteviyatı ile sübuta ermiştir.' deniliyor. Buna göre koça verilen ceza 2 maç men ve 2000 TL para cezası. Bugün oynanacak Edirne deplasmanında ve önümüzde hafta Bandırma'da Antalya BŞB ile oynanacak maçlarda takımını tribünden izleyecek koç.

6 Yorum Yapılmış:

silahsız kuvvet dedi ki...

Sahanın içine girip hakeme fiziki temasta bulunarak uygunsuz sözler söylemenin 2000TL ve 2 maç olduğunu öğrenmiş olduk bizde.

Necromancer dedi ki...

neredeyse her maç yapıyor zaten.

Selami dedi ki...

Orhun Hoca hakkında en ağır ve uzun yazıyı FB Ülker-Banvit maçından sonra ben yazdım,çok geç verilmiş bir ceza,keza neredeyse her maç buna benzer tepkiler veriyor,Orhun Hoca artık Milli Takım hocası olduğunun idrakına varmalı ve buna uygun hareket etmelidir.

matadorxx dedi ki...

orhun ene ve ertuğrul sağlam bunu hep yapıyor???? türkiyede başarılı olmanın gerçeği.....

Eralp Onat dedi ki...

Orhun Ene tek bu maçta böyle değil genelde her maç bu şekilde sahaya yansıyor

basketsever dedi ki...

Keskin sirke küpüne zarar verir.