28 Şubat 2011 Pazartesi

Sırp Basınına Göre Efes Vujosevic'in Peşinde

Haber ve başlık kardeşim Maliano'ya ait. Kaynak da burası. Velimir Perasovic ile Avrupa'ya bir kez daha çeyrek final öncesinde veda eden Efes Pilsen, yeni sezon için Dusko Vujosevic ile ilgileniyor diyor Sırp basını. Efes Pilsen'deki sorunun isimler değil kendisini başarıya götüren iç dinamikleri unutan genel kafa yapısı olduğunu bilsek de Vujosevic ismini not edelim bir köşeye.

9 Yorum Yapılmış:

tuncer dedi ki...

Partizan'daki efsane performans, ama CSKA'daki hayal kırıklığı... Hangi Vujosevic gelecek o çok önemli, ama Partizan'daki gelirse hakiki bir seviye atlama olur Efes için..

orbayy dedi ki...

vujosevic'i efes getirecekse 5 senelik bir yapılanma dönemini göze almalıdır.kısa vadede başarılı olamaycağını gördük.

sinan dedi ki...

Evet uzun vadeli bir antlaşma olmalı yerli oyuncu kalitesi artırılıp yabancıların hepsi gönderilmeli tamamen yeni kaliteli üst düzey bir kadro kurulmalı.

Tatü dedi ki...

Bu adama sabır gösterilirse eski efes günlerine dönülebilir umarım anlaşırlar

oguz dedi ki...

tamam guzel olur sabirli davranilirsa da Erman Kunter' e cok yillik bir sozlesme yapsalar cok daha iyi olmaz mi ?

Luke dedi ki...

Uzun zamandır okuduğum/duyduğum en güzel haber bu. Elbette iki gün sonra yalanlanacaktır ve hatta gerçekse bile bir yıllık (artı bir yıl daha opsiyonlu!) sözleşmeyle Vujoseviç'in de eli kolu bağlanacaktır ama şu an için Avrupa'da bulunabilecek en iyi, en çok gelecek vaadeden ve ispatlayacak en çok şeyi olan antrenör kesinlikle Vujoseviç. Böyle bir şey olur, EP eski günlerdeki gibi coachuna güvenmeye devam edip bir de kendisine 5 yıllık bir sözleşme verirse, işte o zaman her tür mağlubiyetine bile şükredeceğim takım çıkar ortaya.

İnşallah sadece hayallerde kalmaz!

Tatü dedi ki...

@oğuz
O çok daha iyi olur ama benim bildiğim pilsen daha önce anlaşamadı Erman hocayla. Zaten hali hazırdaki turgay babanın çiftliği rahat bırakmaz Erman hocayı

Gurcay dedi ki...

Aydın Örs alınamayacağına göre Sırbistan'ın Örs'ünü almak kötü bir hamle değil. CSKA'nın düştüğü hatadan ders alınıp Vujosevic'e gençleri emanet etmek ve ilk 1 veya 2 seneyi gözden çıkarmak lazım. Perasovic veya Blatt'da olduğu gibi sezon ortasında olmadı bu gitsin denmemesi lazım.
30 yaşını geçmiş yıldız eskileri ile devam edilecekse büyük hayal kırıklığı olur.

Giray Özkan dedi ki...

Altyapıya önem vermesiyle tanıdığımız Vujosevic Efes Pilsen'de Blatt ile öldürülen savunma genetiğini de canlandırabilir.Denenmesi gerekli...