6 Aralık 2012 Perşembe

Gurur! Ve Uyanış.. Ve Dönüş..

Bazı anlar vardır, ki o anlar için 'Şükretmek!' en kolay ama en -belki de- tek çıkar yoldur. Bu sabah öyle bir an yaşadım. Daha önce iki kez bana 'Internette Spor Gazeteciliği' kategorisinde birincilik ödülü vermeyi layık gören TSYD, her yıl düzenlenen geleneksel seminerin bu yıl gerçekleştirilecek olanında benim de konuşmacı olarak katılmamı istedi. Bu duygunun tek adlandırılış şekli 'Gurur'dur. Kattığı mutluluk karşısında yapabileceğim ise şükretmekten başka bir şey değildir.

Profesyonel işim bu değil ama profesyonel olmadan da -sadece aşkla- çoğu profesyonelden daha çok emek harcanabileceğini gösterebildiğim bir mecradır Salsabasket. Zamanında bir tepki olarak doğduğu basketbol camiasında hak ettiği değeri görmüş, hatta kontrolümüz ve isteğimiz dışında büyümüş bir markadır. Çok şükür o istemediğimiz, sevemediğimiz haber portalı olma halinden geç de olsa döndük ama, heyecanımızı kaybettiğimiz de bir gerçek. Burada ilk zamanlardaki içeriğin benzerlerini oluşturacaktık ama birkaç aydır bunu başarabilmiş değiliz. Bu sabah alınan bu telefon bu yolda bir ikaz ışığıydı belki de. 

Buraya, bu yuvaya, ilk zamanlarındaki haliyle sahip çıkmamız gerektiğini kafamıza vuran..

Çok boşladık seni 'blog olan Salsabasket'.. Haklısın..

Ama döndük, artık buradayız..

Anıl Aksaç

2 Yorum Yapılmış:

basketçi dedi ki...

e günaydın o zaman :)

Unknown dedi ki...

Yorgunluk ve özel hayata zaman ayırma söz konusu olduğu için şikayet etmek bize düşmezdi ama şurda ağız tadıyla takip ettiğimiz bi blogumuz vardı be Anıl hocam...:)